HP 65W 20V 3.25A USB C AC Adapter Charger
Original New For HP ProBook 450 G7 9MX36US
SKU: HP-65W-20V-3.25A-USB-C Category: Tag:
Frequently Bought Together
HP-65W-20V-3.25A-USB-C+Laptop Stand, 7-Angles Adjustable,Aluminum-Sliver, Compatible with all Tablets/Laptops from 10”-17.3”, Supports up to 40 lbs , Easy to carry
Description
Product Overview
This HP 65W USB-C AC adapter delivers reliable power for your compatible HP laptop. With 20V/3.25A output and USB-C connectivity, it provides fast, efficient charging while maintaining equipment quality.
Technical Specifications
  • Power: 65W
  • Output: 20V / 3.25A