HP 45W 19.5V 2.31A 4.5 3.0MM AC Adapter Charger
Original New For HP Notebook - 15-db0022nt-5EW07EA
SKU: HP-45W-19.5V-2.31A-4.5-3.0MM Category: Tag:
Frequently Bought Together
HP-45W-19.5V-2.31A-4.5-3.0MM+Laptop Stand, 7-Angles Adjustable,Aluminum-Sliver, Compatible with all Tablets/Laptops from 10”-17.3”, Supports up to 40 lbs , Easy to carry
Description
Product Overview
This HP 45W AC adapter delivers reliable power to your compatible HP laptop. With output specifications of 19.5V and 2.31A, it features a 4.5mm x 3.0mm barrel connector.
Key Features
  • HP 45W Power Adapter
  • Output: 19.5V 2.31A
  • Connector: 4.5mm x 3.0mm