HP 200W 19.5V 10.3A 4.5 3.0MM AC Adapter Charger
Original New For HP Zbook 17 G3 Z3U65US
SKU: HP-200W-19.5V-10.3A-4.5-3.0MM Category: Tag:
Frequently Bought Together
HP-200W-19.5V-10.3A-4.5-3.0MM+Laptop Stand, 7-Angles Adjustable,Aluminum-Sliver, Compatible with all Tablets/Laptops from 10”-17.3”, Supports up to 40 lbs , Easy to carry
Description
Product Overview
This HP 200W AC adapter delivers reliable power for your high-performance HP laptop. With 19.5V output and 10.3A current, it ensures stable operation during intensive tasks.
Technical Specifications
  • Power: 200W
  • Output: 19.5V 10.3A
  • Connector: 4.5mm x 3.0mm