HP 120W 19.5V 6.15A 4.5 3.0MM AC Adapter Charger
Original New For HP Omen 15-ax004np P3T82EA
(7 customer reviews)
SKU: HP-120W-19.5V-6.15A-4.5-3.0MM Category: Tag:
Frequently Bought Together
HP-120W-19.5V-6.15A-4.5-3.0MM+Laptop Stand, 7-Angles Adjustable,Aluminum-Sliver, Compatible with all Tablets/Laptops from 10”-17.3”, Supports up to 40 lbs , Easy to carry
Description
Product Overview
This HP 120W AC adapter delivers reliable power to your compatible HP laptop. With precise output specifications and built-in safety features, it ensures optimal performance and device protection.
Technical Specifications
  • Power: 120W
  • Output: 19.5V 6.15A
  • Connector Size: 4.5mm x 3.0mm